Дата

Правила відвідування Національного цирку України

Купуючи квиток на заходи (вистави) ДП «Національний цирк України», Ви автоматично погоджуєтесь виконувати всі правила та інструкції, встановлені в місці проведення заходу:

 1. Придбані квитки на заходи ДП «Національний цирк України» є аналогом фіскального або товарного чеку, тому квитки поверненню та обміну на інший час та/або день не підлягають. ДП «Національний цирк України» не продає товар, а продає послугу у вигляді власного заходу (вистави), який/ку організовує ДП «Національний цирк України» у власному приміщенні.
 2. ДП «Національний цирк України», як організатор заходу, повертає вартість, вказану на квитку особисто та/або через мережі розповсюджувачів, лише у випадку скасування заходу. Перенесення на іншу дату, будь які зміни у виставі або затримка початку заходу не є підставою для повернення вартості квитка. Зміни у виставі можуть бути пов’язані з травмами або хворобою артистів та/або тварин та іншими непередбаченими факторами.
 3. При втраті квитка, суттєвому пошкодженні квитка, або якщо квиток є підробленим, а також якщо штрих-код який розташований на електронному квитку не є дійсним, власник квитка на захід (виставу) не допускається, дублікат квитка не видається, вартість не повертається, претензії не приймаються.
 4. Власник квитка зобов’язаний належним чином зберігати квиток до закінчення заходу та пред’явити його представникам ДП «Національний цирк України» у будь-який час за їх вимогою.
 5. Квиток дає право разового входу на конкретний захід ДП «Національний цирк України». Якщо власник квитка самовільно залишив захід, квиток стає недійсним для повторного проходу і не підлягає поверненню. У разі необхідності покинути захід під час його проведення відвідувачі мають звернутися до уповноважених представників ДП «Національний цирк України» з метою отримання додаткового пропускного документу (якщо такий буде в наявності), який надасть змогу повернутися на захід (виставу).
 6. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги уповноважених осіб ДП «Національний цирк України», будуть змушені залишити захід без відшкодування вартості квитка.
 7. Заборонено приносити з собою зброю (вогнепальну, холодну, газову та газові балончики включно), колюче-ріжучі, крихкі та легкозаймисті предмети, скляні пляшки, вогненебезпечні, вибухові, наркотичні речовини та прилади для їх вживання, будь-які напої, приводити з собою тварин. Всі вище зазначені речі можуть вилучатися уповноваженими особами цирку
 8. Відвідування заходу особами, що знаходяться у неадекватному, в емоційно-збудженому стані, в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, суворо заборонено.
 9. У разі вживання наркотичних засобів чи алкогольних напоїв на території проведення заходу, проявів агресії з боку відвідувача до інших осіб, порушення громадського спокою тощо, офіційні представники ДП «Національний цирк України» мають право примусити відвідувача покинути захід без права повернення чи відшкодування вартості квитка.
 10. З метою гарантування безпеки заходу адміністрація ДП «Національний цирк України» залишає за собою право проводити особистий огляд відвідувачів та їх речей за добровільною згодою відвідувача та не допускати відвідувача на захід (виставу) у випадку відмови від особистого огляду відвідувача та їх речей.
 11. Відвідання заходу дітьми молодше 12 років без супроводження дорослих забороняється. При цьому супроводжуюча особа (дорослий) повинен мати власний квиток на захід (виставу).
 12. Дітям яким не виповнилося 5 років вхід безкоштовний без надання окремого місця. При цьому разом з квитком на захід відвідувач з дітьми без квитків зобов’язаний надати документи, що посвідчує їх вік. Один дорослий відвідувач може провести на захід (виставу) не більше однієї дитини без квитків.

Згідно Наказу №73, від 8 грудня 2021 року «Про реалізацію права відвідування вистав Національного цирку України на пільгових умовах», Відповідно до ч. 2 ст. 8 Закону України «Про культуру» та наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 13.11.2020 року №2302.

                                                                                                НАКАЗУЮ:

    1.  Визначити день безоплатного відвідування вистав Національного цирку України - остання п’ятниця місяця робочого періоду цирку (або за окремим визначенням).
    2.   Дозволити безоплатне відвідування вистав Національного цирку України на вільні місця (нереалізовані квитки), у день, зазначений у  п. 1 цього наказу, дітям дошкільного віку, учням, студентам закладів вищої освіти та фахових мистецьких коледжів, військовослужбовцям строкової служби, пенсіонерам, особам з інвалідністю, учасникам бойових дій, іншим категоріям населення, визначених законом – за пред’явленням документів, що засвідчують належність до відповідної категорії громадян за умови дотримання відповідних протиепідемічних вимог.
    3. Особи, яким надано право безоплатного відвідування циркових вистав, проходять до глядацької зали за перепустками, що видаються головним адміністратором.

                   Генеральний директор                                          Владислав КОРНІЄНКО

Дякуємо за розуміння та дотримання правил заходу! Бажаємо приємного відпочинку!

В виставі для створення спецефектів використовується  інноваційна рідина SFI Fog Hard Premium, вироблена за німецькою технологією. Створює ефект супер-густого, стійкого та довготривалого диму.

Дирекція ДП «Національний цирк України»